Проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Категорія осіб, які мають право на отримання послуги

- учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 11-14 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
- постраждалі учасники Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Перелік документів, необхідних для отримання послуги

  • заява;
  • паспорт громадянина України;
  • пільгове посвідчення, яке підтверджує статус особи та його копія;
  • документ, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції та його копія.

Порядок подання документів

Особисто або законним представником.

Підстави для відмови

  • Відсутність фінансування та не визначені суб’єкти надання послуг.

Підстави та умови отримання

Проведення психологічної реабілітації пільгових категорій громадян забезпечуються при наявності фінансування та визначення суб’єктів надання послуг. Орган соціального захисту населення, суб’єкт надання послуг та отримувач послуг укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках.

Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником районного органу соціального захисту населення та отримувачем послуг і скріплені печаткою (за наявності) такого органу, передаються отримувачу послуг для подальшої передачі суб’єкту надання послуг.

Департамент соціальної політикиСоціальні гарантії