Забезпечення санаторно-курортнім лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції

Категорія осіб, які мають право на отримання послуги

Постраждалі учасники Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасники війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 11-14 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Перелік документів, необхідних для отримання послуги

  • заява;
  • паспорт громадянина України;
  • медична довідка закладу охорони здоров’я за формою № 070/о;
  • пільгове посвідчення, яке підтверджує статус особи та його копія;
  • висновок медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності та його копія;
  • військовий квиток (за наявності) та його копія;
  • документ, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції та його копія.

Порядок подання документів

Особисто заявником або законним представником.

Підстави та умови отримання

Безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів забезпечуються особи згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.

Підстави для відмови

  • Не поширюється на осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортними путівками відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 446.

Департамент соціальної політики Санаторно-курортне лікування