Відділ автоматизованої обробки інформації

Керівництво здійснює начальник відділу Сергійчук Олег Вікторович

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 176, каб. 22

Контактний телефон: (0372) 531-230

Image
Image
Image

Цифрові технології на службі людям

Основними завданнями відділу є:

• Здійснення адміністрування апаратно-програмних засобів Міністерства соціальної політики України, які використовуються в роботі Департаменту, а також забезпечення користувачів механізмами доступу до цих програмних комплексів, розробка та забезпечення регламенту роботи з даними системами.

• Визначення можливості використання готових програм (розроблених підприємствами/установами), впровадження програми, які автоматизують діяльність відділів (підрозділів) Департаменту, здійснення супроводження впроваджених програм, розробка інструкції по роботі з програмами.

• Забезпечення Департаменту базами даних, які необхідні для призначення населенню всіх видів державної соціальної допомоги, у вигляді, зручному для користування.

• Проведення діагностики, профілактики обладнання Департаменту: доставка обладнання до ремонтних майстерень, отримання обладнання від ремонтних майстерень, встановлення та проведення перевірки відремонтованого обладнання. Участь в обґрунтуванні підбору нової комп’ютерної техніки та периферії.

• Підготовка інформацій, аналітичних оглядів, статистичних звітів, оперативних даних з питань, що входять до компетенції відділу.

• Забезпечує підготовку матеріалів для проведення перевірок по достовірності документів, поданих громадянами для призначення і нарахування пільг, субсидій та інших видів соціальної допомоги.

Адмініструванняпрограмноготехнічного супроводу завдань з реалізації соціальної політики

Департамент соціальної політикиВиникли запитання?