Управління у справах сім’ї та молоді

Керівництво управління здійснює начальник управління Сабадаш Наталія Володимирівна

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 44, каб. 1

Контактний телефон: (0372) 524-308

Image
Image
Image

Успішна молодь та щасливі сім’ї

Основними завданнями управління є:

• Забезпечення на території Чернівецької міської територіальної громади реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді.

• Розробка обґрунтованих пропозицій щодо поліпшення державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, розробка і реалізація цільових програм з питань сім’ї, дітей та молоді Чернівецької міської територіальної громади, а також програми із забезпечення молоді житлом у населених пунктах Чернівецької міської територіальної громади, контроль за їх виконанням.

• Проведення роботи щодо забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, дітей та молоді, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобіганню насильству в сім’ї, торгівлі людьми, організації оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді.

• Організація і проведення фестивалів, конкурсів та інших заходів серед дітей та молоді; забезпечення пропаганди здорового способу життя, змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною.

• Сприяння діяльності жіночих, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій.

• Сприяння міжнародному співробітництву з питань сім’ї, дітей та молоді.

Питання щодо організації роботи з молоддювстановлення статусу багатодітних сімейоздоровленнятендерної політикипротидії насильствупротидії торгівлі людьмиє завданням управління.

Управління у справах сім’ї та молоді складається з:

Департамент соціальної політикиВиникли запитання?