Управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку Відділ місцевих пільг та допомог

Гринчук Оксана Дмитрівна

Начальник відділу місцевих пільг та допомог

Контактний телефон: (0372) 515-787

• Забезпечення на території Чернівецької міської територіальної громади надання пільг та допомог за рахунок бюджету Чернівецької міської територіальної громади.

• Впровадження в життя соціальної політики в сфері соціального захисту громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, репресованих, сиріт, сімей з дітьми, сімей учасників військових дій, загиблих (померлих) під час участі у військових дій в східних регіонах України та інших категорій громадян, які потребують підтримки від органів місцевого самоврядування.

• Розробка обґрунтованих пропозицій щодо поліпшення соціального захисту населення, вказаних у пункті 2.2. цього Положення, підготовка програм соціального захисту Чернівецької міської територіальної громади та контроль за їх виконанням.

• Впровадження в життя політики з соціального захисту незахищених верств населення, організація з надання найменш соціально незахищеним верстам населення додаткових до встановлених законодавством допомог і пільг за рахунок можливостей місцевого самоврядування.

• Проведення роз’яснювальної роботи на території Чернівецької міської територіальної громади з питань соціального захисту.

• Забезпечення доступу до публічної інформації та оприлюднення інформації з питань, що належать до компетенції відділу на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

Image

Соціальні гарантії кожному

Основними завданнями управління є:

• Забезпечення на території Чернівецької міської територіальної громади надання пільг та допомог за рахунок бюджету Чернівецької міської територіальної громади.

• Розробка обґрунтованих пропозицій щодо поліпшення соціального захисту вразливих верств населення, підготовка цільових програм соціального захисту громадян, місце проживання яких зареєстровано на території Чернівецької міської територіальної громади, та контроль за їх виконанням.

• Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над повнолітніми особами (недієздатними (обмежено дієздатними)) та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

• Вивчення потреб населення Чернівецької міської територіальної громади у соціальних послугах, у тому числі із залученням надавачів соціальних послуг недержавного сектору, оприлюднення відповідних результатів.

• Реалізація на території Чернівецької міської територіальної громади державної політики у сфері соціального захисту та соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасників АТО, ООС та членів їх сімей.

Питання щодо пільгсоціальних послугмісцевих допомогсоціального захисту учасників АТО/ООСсоціального захисту осіб з інвалідністює завданням управління.

Департамент соціальної політикиВиникли запитання?