Управління бухгалтерського обліку, звітності, фінансово-економічної роботи та соціальних виплат
Відділ соціальних виплат та компенсацій

Картомишева Наталія Вікторівна

Начальник відділу

Контактний телефон: (0372) 531-308

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності виплати допомоги:
  - у зв’язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини, при усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, на дітей одиноким матерям, на дітей, яким не встановлено інвалідність;
  - тимчасової допомоги дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів;
  - прийомним сім’ям та будинкам сімейного типу.
  - на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.
  - виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  - виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  - виплати допомоги по догляду за особами з інвалідністю внаслідок психічного розладу;
  - виплати щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення анти терористичної операції, для покриття витрат на проживання;
  - виплати щорічної допомоги на оздоровлення, компенсації на відшкодування вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  - опрацювання проїзних документів з метою відшкодування витрат понесених громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на проїзд до місць санаторно-курортного оздоровлення.

• Формування разових доручень для виплати державних соціальних допомог на поховання осіб з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю з дитинства чи дитини з інвалідністю.

• Відшкодування витрат роботодавцям з виплати додаткових відпусток та навчальним закладам з виплати стипендій, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до поданих розрахунків.

• Прийом та перевірка розрахунків для проведення відшкодування витрат на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Своєчасна передача їх для відшкодування до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

• Забезпечення в межах своїх повноважень виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки постраждалим особам внаслідок ЧАЕС 1 категорії; за не використані санаторно-курортні путівки особам з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, особам з інвалідністю внаслідок війни.

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми; одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, довічної державної стипендії.

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності виплати допомоги одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю, законним представникам осіб з інвалідністю, дитини з інвалідністю; одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності відшкодування вартості одноразової натуральної допомоги при народженні дитини «пакунок малюка».

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності виплати вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

• Забезпечення в межах своїх повноважень своєчасності виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги та соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

• Формування та опрацювання комплектів виплатних відомостей для проведення виплати пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня.

• Забезпечення своєчасного подання виплатних відомостей до банківських установ та відділення Укрпошти. Контроль повернення виплатних відомостей з банківських установ та забезпечення їх подальшого зберігання в належному стані.

• Проведення роботи по виявленню переплат і недоплат державних соціальних допомог та компенсацій в межах повноважень відділу.

Image

Своєчасне фінансування соціальних виплат

Основними завданнями управління є:

• Виконання кошторисів департаменту, кошторисів спеціального фонду, коштів отриманих за іншими джерелами власних надходжень.

• Ведення бухгалтерського обліку щодо виконання кошторисів доходів і видатків Департаменту.

• Контроль за правильним та економічним використанням коштів згідно з асигнуванням за затвердженими кошторисами з врахуванням змін, внесених в установленому порядку.

• Виплата заробітної плати посадовим особам Департаменту.

• Проведення розрахунків з організаціями, підприємствами, установами міста та окремими особами.

• Своєчасне та у повному обсязі перерахування податків і зборів, коштів субвенцій з Державного бюджету.

• Збереження грошових коштів, контроль за збереженням та правильним використанням основних засобів, матеріалів, малоцінного інвентарю та інших матеріальних цінностей.

Бухгалтерський облікЗвітностіЕкономічні роботиСоціальні виплатиє основними завданнями управління.

Управління бухгалтерського обліку, звітності, фінансово-економічної роботи та соціальних виплат складається з:

Департамент соціальної політикиВиникли запитання?