Комфортні умови для проведення заходів для дітей ВПО та місцевого населення

Заняття з психосоціальної підтримки для дітей в департаменті соціальної політики ЧМР відбуваються в оновленому просторі.

Міжнародна гуманітарна організація Save the Сhildren організовує та реалізує для дітей програми психосоціальної підтримки. "HEART" - програма, яка спрямована на лікування та освіту через мистецтво. Також використовує мистецтво для розваги, щоб створити розважальні і захоплюючі заходи та познайомити дітей з місцевими традиціями культури і мистецтва.

Волонтери SCI надають матеріали і структуровані види творчої діяльності та слухають дітей, коли вони вирішують поділитися своїми творами мистецтва і почуттями. Програма "HEART" пропонує підхід, зокрема творчий, щоб допомогти дітям впоратися зі стресом і вчитися у цікавій ігровій і творчій формі.

В цей раз заняття відбулось вже в оновленому актовому залі департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради.

У рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні», LEGO Міжнародною гуманітарною організацію Save the Children управлінню у справах сім`ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради для проведення заходів для дітей вимушено переміщених осіб та місцевого населення було передано нові стільці, м`які крісла-мішки, розкладні столи.

Оновлений простір для проведення заходів від Save the Children – це також одна з цілей організації, а саме: покращувати та створювати безпечні і комфортні умови для надання психосоціальної підтримки дітям.

Дякуємо за партнерство! Дякуємо за турботу про дітей!