21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей із синдромом Дауна

Аби подарувати таким дітям посмішки і допомогти їм соціалізуватися, у Чернівцях організували творчий майстер-клас. Він відбувся під куполом «Єднання».

 

«Ліплення, малювання, ігри – тут вони роблять те, що їм подобається. Дітей з синдромом Дауна ще називають «сонячними» дітьми, тому що вони надзвичайно щирі, світлі та добрі. Ми організовуємо для них такі заходи, адже це допомагає їм розкритись, ставати більш впевненими в собі, проявляти свої таланти», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе.

 

Частина учасників заходу одягнули яскраві непарні шкарпетки, аби у такий спосіб продемонструвати підтримку людей з синдромом Дауна. Алла Підгорецька, мама дитини з синдромом Дауна, каже спілкування для них – найважливіше.

 

 

«Найперше, що потрібно  таким діткам та молоді, як і всім, це спілкування. Їм бракує звичайного спілкування,  між собою, ось з вами, з будь-якою іншою людиною. З цієї причини такі заходи для них дуже важливі. Вони їх асоціюють зі святом», - розповіла Алла Підгорецька.

 

«Ви бачите, як дитині тут подобається. Дякуємо організаторам заходу за  творчий майстер-клас для діток, за можливість гарно провести час», - розповіла Аліна Гричак, мама дитини з синдромом Дауна.

Насамкінець усі діти отримали подарунки від наших партнерів.

Дякуємо за сприяння в організації творчого майстер-класу громадській організації «Миле сонечко».