У Чернівецькому військово-спортивному ліцеї відбувся благодійний захід

Зібрані кошти спрямують на підтримку Славних ЗСУ

Благодійний концерт відбувся в межах благодійного туру «Гордімося, друзі, що ми українці». Для тих, хто з Україною в серці, виступили артисти Святослав Край та Мирослав Матейчук, а також ліцеїсти спільно з своїми педагогами.

«Вже відбулись десятки таких концертів в межах благодійного туру. Не лише у Чернівецькій, а й Івано-Франківській та Тернопільській областях. Завдяки цьому наші Захисники та Захисниці отримали підтримку та допомогу: медикаменти, дрони, пальне і не лише. Ці благодійні заходи – ініціатива талановитого співака Святослава Края», - розповів буковинський співак Мирослав Матейчук.  

Такий творчий фронт стартував ще з 2014 року. Аби підтримати найвідважніших і найсміливіших – Славних ЗСУ, буковинські виконавці співали патріотичні пісні також на передовій.

Серед гостей заходу: заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк, директорка департаменту соціальної політики ЧМР Наталія Фрунзе, начальниця Управління освіти Ірина Ткачук.

«Ми, дійсно, повинні проводити різні благодійні заходи, долучатись до благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Необхідно допомагати нашим Захисникам та Захисницям. Це важливо, адже від кожного з нас залежить, коли прийде перемога!» - сказала директорка департаменту соціальної політики ЧМР Наталія Фрунзе.

Серед тих, хто нині боронить кожного з нас від російського агресора, є випускники ліцею. Керівництво цього навчального закладу подякувало митцям за патріотизм і за те, що наближають перемогу України.