Дякуємо партнерам за підтримку

Завдяки Вашій підтримці вдалося відкрити у Чернівцях прихисток для осіб з інвалідністю цілодобового перебування та відділення денного перебування для молоді з інвалідністю.

 

Для облаштування приміщення була підписана угода з ВПІНО "Філія АКТЕД". Ремонтно-будівельні роботи проведені на суму 1694,7 тисяч гривень. Під час ремонту проведені наступні роботи: відремонтовано 7 приміщень під спальні кімнати, де буде розміщено 30 осіб, 1 кімната відпочинку, створені 2 санітарно-гігієнічні блоки із встановленими бойлерами, пральними машинами та  машинами для сушки речей і основне - пристосовані для осіб з інвалідністю, облаштовані нові кухня та їдальня,  встановлений ліфт (виготовлення якого та монтаж коштує 665 тисяч гривень) та генератор  вартістю 61, 2 тисячі гривень. Крім цього передані матеріальні цінності на суму 164, 7 тисяч гривень. (Загальна сума 2 585 600 гривень).

 

Допомогу на облаштування прихистку також надали:

  • ГО "Клуб української молоді" (побутова техніка на 28, 6 тисяч гривень).
  • Агенція розвитку громад Буковини  (електросушки на 9,6 тисяч гривень).
  • БФ "Нова сім’я" (побутова техніка на 25, 7 тисяч гривень, засоби побутової хімії на суму 252,2 тисяч гривень по розподілу від департаменту соціальної політики міської ради).
  • Чернівецька обласна організація Товариста Червоного хреста України (побутова техніка та постільна білизна).
  • Rotary Club Kyiv International (ліжка, постільна білизна, подушки, ковдри).

На облаштування прихистку були використані кошти субвенції з державного бюджету в сумі 747, 5 тисяч гривень. За рахунок них було придбано  меблі, встановлені жалюзі, придбаний телевізор, генератор, м’який інвентар та господарський інвентар. Для повноцінного функціонування прихистку до штату КЦ "Турбота" в межах діючої чисельності введено посаду коменданта та сторожів. Будівля обладнана пожежною сигналізацією. Враховуючи, що в приміщенні розміщене відділення денного перебування для осіб з інвалідністю, ВПО які будуть там проживати, зможуть користуватися соціальною послугою.