Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (борошно пшеничне, борошно кукурудзяне, крупа пшенична, пластівці вівсяні, рис)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі: 630200,00грн (Шістсот тридцять тисяч двісі грн. 00 коп.)

 Технічні, якісні та кількісні характеристики  предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі: :  Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (борошно пшеничне, борошно кукурудзяне, крупа пшенична, пластівці вівсяні, рис)  (ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості  )

 

Назва товару

Технічна характеристика товару

Од. вим.

Кількість

1

Борошно пшеничне фасов. в/г 2кг

ТМ Бунетто

Борошно пшеничне вищого ґатунку. Колір білий або білий з жовтим відтінком, запах властивий пшеничному борошну, без сторонніх запахів, не затхлий, не пліснявий. Смак властивий пшеничному борошну, без сторонніх присмаків, не кислий, не гіркий. Наявність шкідників не допускається. Фасування: паперові пакети вагою по 2 кг. Якість згідно з ГСТУ 46.004-99 Борошно пшеничне. Маркування державною мовою згідно з ДСТУ/ГСТУ.

шт

4600

2

Борошно кукурудзяне фасов. 800г

ТМ Бона

Борошно кукурудзяне не повинно бути знебарвленим, потемнілим, мати грудочки або прикмети зволоження чи самозігрівання. Без втрати або зниження сипучості. Якість згідно з ГОСТ 14176-69.  Фасування 800 г.

шт

4600

3

Крупа пшенична фасов. 600г

ТМ Бона

Крупа пшенична  зі смаком і запахом, характерним пшеничній крупі, однорідною по розміру без розколотих крупинок, смак та запах має бути без затхлості, плісняви та інших сторонніх запахів, нормальний колір. Не заражена шкідниками. Вологість не більше 14%. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Крупа повинна відповідати вимогам ДСТУ 7699:2015. Виготовлення згідно з рецептурами та технологічними інструкціями, із додержанням санітарних правил для підприємств харчоконцентратної промисловості, чинних в Україні Фасування у прозору упаковку (пластикові чи поліетиленові пакети), вагою 600 г.

шт

4600

4

Вівсяні пластівці фасов.800г

ТМ Бона

Вівсяні пластівці – харчовий продукт, що представляє собою розплющені зерна вівса. Країна походження – Україна . Вівсяні пластівці – харчовий продукт, що представляє собою розплющені зерна вівса. Пластівці виготовлені з  цільних зерен вівса. Товар виготовлений відповідно ГОСТ 211149-93. Пластівці круп`яні. Загальні технічні умови.» Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Країна походження – Україна.

шт

4600

5

Рис фасов.700г

ТМ Бона

Рис круглий шліфований 1 сорт. Зерна рису цілі, напівпрозорого кольору. Смак і запах зерен характерний для рису, без сторонніх запахів, не затхлий, не пліснявий. Наявність шкідників не допускається. Якість згідно з ГОСТ 9292-93 . Маркування державною мовою . На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання що має бути зазначено на упаковці. Фасування у прозору упаковку (пластикові чи поліетиленові пакети), вагою по 700 г.

шт

4600

 

Якісні вимоги до предмету закупівлі:

 

Упаковка товару повинна відповідати санітарним нормам даного виду продукції України. Товар повинен бути упакований таким чином, щоб запобігати псуванню та знищенню в період доставки його Замовнику.

 

Якість

 

1. Постачальник повинен поставити Замовнику товар, якість якого відповідає умовам, встановленим чинним законодавством України до цієї категорії товарів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ тощо). Технічні, якісні характеристики Товару повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

 

2. Товар повинен відповідати вимогам  охорони праці, екології та пожежної безпеки.

 

3. Термін придатності продукції на момент поставки повинен складати не менше 80% від установленого відповідною документацією для кожного окремого виду товару.

 

4. Гарантія якості товару діє протягом строку, встановленого виробником товару, який вказано на упаковці або в  відповідній документації.

 

5. Обов’язкова заміна товару, що не відповідає вищенаведеним вимогам щодо якості.

 

Транспортування – постачання, завантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються транспортом та власними силами Постачальника.

 

Поставка товару 100% до 3 робочих днів від моменту підписання договору .

 

Місце поставки товару: 58018, м. Чернівці, вул. Фізкультурна, 5.

 

Вартість товару повинна включати в себе доставку та розвантаження на склад замовника.

 

Додаткова інформація:

 

1. Всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості несе Постачальник.

 

2. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, страхування товару, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо.

 

Всі документи, які підтверджують якість товару, що постачається, повинні бути оформлені відповідно до вимог законодавства України.

 

 Детальніше тендер за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-07-14-005103-a